České výrobky.

Výrobky
z naší země.

Úvodní strana » České výrobky

Naše značky

 

Řezníkův talíř

Šunky, salámy, párky, tlačenky a další uzenářské výrobky značky Řezníkův talíř jsou vyráběné v České republice podle Českých cechovních norem.
Prohlédnout

Karlova koruna

Karlova Koruna je značka potravin pro všechny, kdo mají rádi českou kuchyni, její chutě, vůně a nezaměnitelnou atmosféru. Karlova Koruna jsou hotové výrobky a zároveň suroviny a směsi pro přípravu výhradně českých jídel.
Prohlédnout

BONI

Výrobky naší privátní značky BONI splňují požadavky pro udělení označení Česká potravina. Jsou vyráběny výhradně z místního mléka. A tak si můžete pochutnat skvělých českých mléčných výrobcích BONI.
Prohlédnout

Dobré maso

Masné výrobky Dobré maso pochází výhradně od českých farmářů a v České republice je také bouráno a zpracováváno. Díky tomu si můžete pochutnat na skvělých českých jídlech připravených z poctivého českého masa.
Prohlédnout

Staročech

Naše piva Staročech, to je řada tradičních českých piv a nealko piv s plnou chutí a jemnou hořkostí, která mají příjemný říz a jejich čistá vůně zaručuje osvěžující chuť. Jsou dodávána v lahvích i v plechu. Toto tradiční české pivo se vaří v Pivovaru Nymburk.
Prohlédnout

Od českých farmářů

České melouny od pana Hrazdílka ze Znojma, jahody z Pojizeří, místní zelenina, česká jablka, hrušky nebo třešně. Právě tyto plody najdete v regálech PENNY.
Prohlédnout

Na gril

Značka NA GRIL si v minulých letech získala řadu příznivců, a proto jsme ji rozšířili o další sortiment. Naši zákazníci mohou ocenit třeba 2 steaky, a to Entrecote RIB EYE steak a Rump steak, které si rádi vychutnají i ti největší gurmáni.
Prohlédnout

ZENIT

V prodejnách Penny můžou zákazníci produkty této rodinné firmy najít jako privátní výrobky PENNY – na nádobí, WC čistič, aviváže a prací gely, ale i jako další produkty – Real, Lena, Laguna, prémiovou řadu mýdel Riva, Real univerzální dezinfekce a ekologické výrobky značky Real – Real green clean.
Prohlédnout