HELLO.

LINEA NIVNICE je ryze česká rodinná firma, která vznikla v roce 1994.  Na stejném místě se však vyrábí nápoje již od roku 1946, kdy zde začal Jaroslav Hromčík vyrábět bylinné likéry. Od té doby se zde buduje nápojářská tradice a také se LINEA NIVNICE stala mimo jiné největším zpracovatelem ovoce na českém trhu a patří k největším výrobcům ovocných šťáv, nápojů, ovocných vín, přesnídávek a sirupů pod značkou HELLO.

VYBÍREJTE SRDCEM
Krédem společnosti „vybírejte srdcem“ se řídí také při výběru ovoce do svých výrobků. Jejich velkou předností je moderní lisovna a hlavně dosažitelnost ovoce z regionu Jižní Moravy. Věděli jste, že mají vlastní lisovnu ovoce a téměř veškerá produkce jablek pochází ze sadů jihovýchodní Moravy?
 
SPOLUPRÁCE S PENNY
Do PENNY dodávají od roku 2006 a najdete tam nejen spoustu ovocných šťáv a džusů pod značkou HELLO, ale také ovocné šťávy a džusy pod značkou Purissima. Nejen ti nejmenší si v PENNY vyberou také z velkého množství ovocných přesnídávek HELLO, a to ať už ve skleničce či v oblíbených kapsičkách.